świat info horoskop translate pogoda gadżet Rozrywka Funny Ostatnio Dodane
home Przetargi Galeria wrzutek art smaki świat e-kartek więcej game free świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji widoki świata świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji news 
Codzienna porcja  rozrywki !!!
świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji
Copyright ©  2007 / 2018 świat rozrywki
znaczenie kolorów żółty
Ludzie którzy lubia kolor żółty na ogół posiadaja takie cechy jak towarzyskosć, chęć przekazu wiadomosci, komunikatywnosć, bystrosć, otwartosć.

W negatywnej odsłonie koloru żółtego należy zwrócić na to uwagę, iż często ubieraja się w ta barwę osoby których komunikacja z innymi jest zakłócona. Niektórzy zwolennicy żółtego nie potrafia otwarcie mówić o swoich problemach lub mówia dużo i o wszystkim, tylko nie o sobie. Natomiast pozytywna strona koloru żółtego jest to że doskonale sprawdza się w negocjacjach oraz jest dobrym kolorem do prowadzenia wykładów i zdawania egzaminów.

Kolor żółty stymuluje działania i poprawia nastrój, oraz zwiększa poczucie własnej wartosci. Dzięki temu kolorowi ludzie czuja się pewniej i sa pełniejsi optymizmu. Natomiast nadmiar barwy żółtej może wzmagać lęk i strach.
swiat rozrywki on