świat info horoskop translate pogoda gadżet Rozrywka Funny Ostatnio Dodane
home Przetargi Galeria wrzutek art smaki świat e-kartek więcej game free świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji widoki świata świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji news 
Codzienna porcja  rozrywki !!!
świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji
Copyright ©  2007 / 2018 świat rozrywki
znaczenie kolorów  różowy
Kolor różowy jest kolorem typowo damskim. To własnie kobiety nie potrafia zamknać dostępu do swojego serca, nawet gdy jest to konieczne. Te osoby co uwielbiaja róż maja niektóre cechy wspólne do osób lubiacych czerwień. Charakteryzuje ich bowiem siła i pewnosć siebie, która w przypadku różu wynika z uczucia.

Często również kolor różowy preferowany jest przez osoby, których dzieciństwo okazało się zbyt krótkie i smutne. Osoby takie najczęściej nie zaznały ciepła i czułości jako dzieci, więc podświadomie domagaja się ich teraz od najbliższego otocznia. Róż jest dobrym kolorem do ukojenia nerwów i wyciszenia. Natomiast jego nadmiar może swiadczyć o tęsknocie za delikatna, nieco infantylna miłoscia.

Barwa różowa symbolizuje romantyczne spacery i kolacje we dwoje. Kolor różowy pobudza organizm, przyciaga sympatię, oraz sprzyja czerpaniu przyjemności z dobrej zabawy. Róż jest niewskazany dla osób niedojrzałych emocjonalnie, gdyż może je przytłaczać.
swiat rozrywki on