świat info horoskop translate pogoda gadżet Rozrywka Funny Ostatnio Dodane
home Przetargi Galeria wrzutek art smaki świat e-kartek więcej game free świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji widoki świata świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji news 
Codzienna porcja  rozrywki !!!
świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji
Copyright ©  2007 / 2018 świat rozrywki
znaczenie kolorów  pomarańczowy
Ludzie którzy lubia kolor pomarańczowy sa usposobieni w takie cechy jak aktywnosć, dobre zorganizowanie, niecierpliwosć, energicznosć.

Barwa pomarańczowa u jego zwolenników objawia również poprzez dobra formę i wzór do nasladowania. Jesli jakas osoba posiada ta barwę, to na ogół jest pełna energii. Osoby posiadajace ten kolor na ogół znakomicie odnajduja się w takich zawodach jak architekt, inżynier, projektant lub handlowiec.

Człowiek który lubi kolor pomarańczowy bardzo ceni sobie porzadek i nie znosi nieładu ani w domu , ani w miejscu pracy. Nieład u takiej osoby może czasem doprowadzić do depresji. Natomiast jesli się na czymś skupi, to bywa zazwyczaj konsekwentny i bezposredni w dażeniu do osiagnięcia celu.

Kolor pomarańczowy symbolizuje również młodosć, nowoczesnosć, otwartosć, radosć i pobudza łaknienie. Kolor ten potrafi również wzbudzić chęć do życia, zwiększyć motywację do działania, oraz podniesć poczucie własnej wartosci. Niewskazany jest dla osób które czuja się osamotnione i zgubione.
swiat rozrywki on