świat info horoskop translate pogoda gadżet Rozrywka Funny Ostatnio Dodane
home Przetargi Galeria wrzutek art smaki świat e-kartek więcej game free świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji widoki świata świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji news 
Codzienna porcja  rozrywki !!!
świat rozrywki - codzienna porcja rozrywki  i informacji
Copyright ©  2007 / 2018 świat rozrywki
znaczenie kolorów czerwony
Osoba która lubi kolor czerwony posiada takie cechy jak ekstrawagancje, ambitnosć, odwagę, energię, bezposredniosć, dynamikę i jest hojna. Ludzie dla których ulubionym kolorem jest czerwony maja na ogół silny charakter usposobiony przez działanie i skłonnosć do rywalizacji.

U kobiet wybierajacych kolor czerwony zaobserwowano skłonnosć do szybkich i emocjonalnych reakcji. Natomiast mężczyźni darzacy sympatia ten kolor uwielbiaja wyróżniać się z tłumu, często można ich spotkać w bataliach politycznych, ponieważ uwielbiaja gdy okazywany jest im szacunek.

Jesli dana osoba kategoryzuje się do zwolenników koloru czerwonego to bez watpienia jest jedna z najbardziej rzucajacych się w oczy osób będacych w towarzystwie. Ma mocne przekonaniami, jest świadoma własnych prawach i żada sprawiedliwosci dla wszystkich.

Barwa czerwona to także symbolizuje płomienna miłosć, oraz wszystko co gorace, żywe, widoczne i pobudzajace. Kolor czerwony przydatny jest dla osób przemęczonych, ospałych oraz pozbawionych woli walki i spragnionych sukcesu i doznań zmysłowych. Koloru tego powinni unikać cholerycy i ludzie zestresowani.

Tajnym odpowiednikiem koloru czerwonego jest kolor czarny.

Ludzie którzy lubia kolor różowy posiadaja takie cechy jak kochliwosć, współczucie, empatię, skłonnosć do wzruszeń, uczuciowosć, życzliwosć, wrażliwosć.
swiat rozrywki on